GARANTİ KOŞULLARI

 

 1. boraotoyedekparca.com' dan satın alınan yedek parçalar, müşteriye teslim tarihinden on ( 10 ) gün içerisinde,kullanılmadan özelikle ambalajı hasar görmeden kısacası tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmeden iade edilebilinir.Fakat müşteri memnuniyeti ve istatiksel verileri elde etmek adına iade sebebinizi belirtmenizi rica ederiz.Müşterinin sadece ürün iade formunu doldurarak boraotoyedekparca.com' a ulaştırması yeterlidir.
 2. boraotoyedekparca.com'un hatası dışındaki tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.Kargo ödemesi yapılmamış gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecektir.Ve tüm iade gönderileri Sürat Kargo ile yapılmalıdır.
 3. İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri faturası ,hasarsız orjinal ambalajı ,varsa aksesuar kullanma klavuzları ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde fatura üzerindeki adrese  kargo ile gönderiniz.Ürün ambalajlarının zarar görmemesi için ürünü başka bir poşet yada koli içerisine koymanızda fayda vardır.Fatura zarfınızın içine sipariş numarınızı ,adınızı ve telefon numarınızı ve iade nedeninizi belirten bir yazı koymayı unutmayınız. Yapılacak kontrollerin ardından en geç on ( 10 ) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılacaktır.
 4. Önemli Uyarı : karşılıklı mutabakat sağlanmaksızın yapılan tek taraflı iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir.
%100 Güvenli Alışveriş
Kolay İade
6 Taksit
Garantili Ürün
24 Saatte Kargo
3D Güvenli Ödeme
 1. #1 Üyelik İşlemi

  Buradaki alanda Üye Girşi yapabilir veya Üye Kaydı oluşturabilirsiniz.

 2. #2 Sepet

  Bu alanda sepetinizdeki ürünleri görebilir, adet sayısını arttırıp azaltabilir veya sepet sayfanızı görüntüleyebilirsiniz.

 3. #3 Parça Arama

  Bu alanda parça kodu yazarak veya belirleyici başka bir değer yazarak arama yapabilirsiniz.

 4. #4 Kategoride Arama

  Kategoride Ara seçeneği ile kategoriler arasında arama yapabilir. Seçeceğiniz kategorinin ürünlerini listeleyebilirsiniz

 5. #5 Araç Kataloğu

  Araç Kataloğu seçeneği ile araçlar ve modeller arasında arama yapabilir. Seçeceğiniz araç veya modele ait ürünlerini listeleyebilirsiniz